BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Bota

Emergjenca koronavirus/ Spanja lëshon shumë pe, autoritetet zbulojnë planet për pushimet dhe turistët

Emergjenca koronavirus/ Spanja lëshon shumë pe, autoritetet

“Inkurajoj spanjollët të planifikojnë që tani pushimet verore. Ndërkohë, duke nisur prej korrikut, do të rinisë lejimi i hyrjes së turistëve të huaj në Spanjë, me kushte sigurie”.

Kështu deklaroi kryeministri Pedro Sanchez në një konferencë shtypi, në lidhje me fazën e hapjes së vendit nga emergjenca koronavirusi.

“Do t’u garantojmë që turistët mos të kenë asnjë rrezik dhe që mos të na sjellim rrezik. Nuk bëhet krahasim mes shëndetit dhe biznesit”, -tha Sanchez.

Më të lexuarat