BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Bota

Erdoganit i ndodh e papritura pak para fjalimit, mediat: Ka pësuar paralizë të fytyrës

Erdoganit i ndodh e papritura pak para fjalimit, mediat: Ka pësuar

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan ka shtyrë fjalimin e tij në Bursa. Deputetët vendas kanë informuar se presidenti i Turqisë nuk u ndje mirë.

Deputeti i AKP- së Refik Ozen deklaroi se tubimi u shty për shkak të një "ftohjeje të zakonshme" .

'Shëndeti i presidentit tonë është më i rëndësishëm se çdo gjë tjetër”, tha Ozen, ndërsa ende nuk ka një njoftim zyrtar nga presidenca turke.

Në rrjetet sociale turke, sipas asaj që transmeton ERT, po përflitet se presidenti turk ka pësuar paralizë të pjesshme në anën e majtë të fytyrës, por një gjë e tillë nuk është konfirmuar deri më tani.

Për fjalimin e presidentit turk Bursa ishte përgatitur dhe zbukuruar me flamuj, parkingjet ishin bosh dhe rrugët ishin të gjelbëruara. Shpenzimet dhe të gjitha përgatitjet thuhet se kanë arritur në 2.5 milionë lira turke. 

Më të lexuarat