BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Bota

Çfarë i ndodhi? Joe Biden i befason të gjithë, shfaqet në publik me këpucë të ndryshme (FOTO)

Çfarë i ndodhi? Joe Biden i befason të gjithë, shfaqet

Presidenti i zgjedhur i Amerikës është fotografuar një ditë më parë duke dalë nga makina teksa mbante veshur këpucë të ndryshme.

Këto pamje janë fotografuar në “The Queen”, në Wilimingoton, teksa ishte duke shkuar në një intervistë për CNN . Ai ka veshur këpucë të ndryshme pasi ka probleme me këmbën e djathtë.

Një javë më parë, Biden, gjatë kohës që po luante me qenin e tij, ka thyer këmbën dhe për këtë arsye atij i është dashur të veshë në këmbën e dëmtuar një këpucë sportive.

Mjekët e tij thonë se presidenti nuk ka vështirësi në ecje dhe se së shpejti do të shërohet plotësisht.

Çfarë i ndodhi? Joe Biden i befason të gjithë, shfaqet

Çfarë i ndodhi? Joe Biden i befason të gjithë, shfaqet

Çfarë i ndodhi? Joe Biden i befason të gjithë, shfaqet