BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Bota

Çfarë ndodhi gjatë udhëtimit të Biden në Korenë e Jugut, shoqëruesit e Presidentit përfshihen në një konflikt

Çfarë ndodhi gjatë udhëtimit të Biden në

Dy punonjës të Shërbimit Sekret të cilët shoqëronin Presidentin Joe Biden në vizitën e tij në Korenë e Veriut, janë rikthyer në SHBA pasi janë përfshirë në një konflikt.

Sipas informacioneve, njëri prej tyre u përfshi në një sherr me një taksist lokal. Asnjë nuk u arrestua, por sërish policia e Seulit nisi hetimet.

Agjencia “është në dijeni të një incidenti jashtë detyrës që përfshin dy punonjës që mund të përbëjnë shkelje të mundshme të politikave”, tha në një deklaratë Anthony Guglielmi, një zëdhënës i Shërbimit Sekret.

Ai tha se të dy punonjësit janë vendosur në pushim administrativ dhe mungesa e tyre nuk do të ketë ndikim në udhëtimin e Biden.

Udhëtimi i presidentit në Seul është pjesa e parë e një turi katër-ditor nëpër Azi, mes shqetësimeve në rritje për goditjet e shpinës në rajon nga Kina dhe Koreja e Veriut.