BREAKING NEWS

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret që bënë me djalin e ish-kryeministrit për trafikun e armëve në Gërdec, ja si u manipulua stema kineze në fishekët dhe kush merrej me paketimin municionit

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret
x
BREAKING NEWS

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x

Bota

Çfarë ndodhi? Kate Middleton shtrohet me urgjencë në spital

Çfarë ndodhi? Kate Middleton shtrohet me urgjencë në

Bashkëshortja e Princ William, dukesha Kate Middleton është shtruar urgjentisht në spital për shkak të një rënie drastike në peshë. Lajmi është i bërë i ditur nga revista Neue Post, pasi sipas së cilës pas tre shtatzënive kishte pësuar një rënie shqetësuese në peshë. Madje përflitet se Kate peshon  vetëm 47 kg.

Sipas burimeve thuhet se arsyeja është për disa mosmarrëveshje me Camilla. Duket se gruaja e mbretit Çarls po përpiqet me çdo mënyrë ta mbajë larg Katerinën dhe ka përfshirë edhe prindërit e dukeshës, të cilët madje detyrohen të hyjnë nga dera e pasme kur të mbërrijnë në Pallat. Për të mos përmendur zbulimet e bëra nga Harry në librin e tij të fundit "Spare".

Aq më tepër nëse merrni parasysh hulumtimin e Ipsos. Ky i fundit në fakt pretendon se princat e Uellsit nuk do të dilnin plotësisht të padëmtuar nga zbulimet e rënda të Princit Harry. Të dy, në fakt, kanë humbur disa pikë popullariteti: Uilliami ka humbur 8 pikë konsensusi dhe gruaja e tij, 7. Të mjaftueshme për të trishtuar bashkëshorten e ardhshme të Mbretëreshës, e cila do të paguante për situatën e rëndë edhe nga pikëpamja fizike. Megjithatë, ky lajm ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga Buckingham Palace. 

 

Më të lexuarat