BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e tij dhe kundër SHBA, ja pse më 7 korrik rrezikon të përsëritet ‘21 janari’ dhe çfarë e lidh kreun e ‘Foltores’ me Metën

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e
x
BREAKING NEWS

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë të bashkisë, në pranga edhe drejtori i varrezave të Tufinës. Ja skema që përdornin për të vdekurit

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë
x
BREAKING NEWS

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/ Konferencë urgjente nga Komiteti Teknik i Ekspertëve: Po qarkullon nënvarianti i ri i Omicron

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin e Zi, Polonia përgatitet për luftë

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin
x

Bota

Çfarë ndodhi? Objekti i paidentifikuar filmohet duke qëndruar pezull mbi shtëpi, pretendohet se...

Çfarë ndodhi? Objekti i paidentifikuar filmohet duke qëndruar

Një objekt i paidentifikuar është filmuar duke qëndruar për rreth një orë mbi një shtëpi. Pretendohet që të jetë një UFO famëkeq, i quajtur “Trekëndëshi i zi”

Objekti i paidentifikuar u pa duke fluturuar mbi një shtëpi në Huddersfield, Ëest Yorkshire.

“Trekëndëshi i zi” ka qenë pjesë e zakonshme e fenomenit të UFO-ve që nga pretendimet e para në vitet 1940.

Siç sugjeron emri i tyre, objektet duken duke fluturuar në qiell si forma të errëta trekëndore të mbuluara nga drita.

Disa nga trekëndëshat janë përshkruar deri në 120 metra të gjatë dhe duket se fluturojnë  në heshtje.

Pamjet e Huddersfield u postuan për herë të parë nga gjuetari i UFO-ve, Mick Proctor, i cili drejton kanalin Skyëatch Explorer në YouTube.

Mick tha se pamjet ia dha një burrë që donte të mbetej anonim.

“Ai nuk ka dashur të japë vendndodhjen e saktë se ku jeton”.

Një entuziast i UFO-ve komentoi: “Ndoshta është trajnim i forcave ajrore?”

Pentagoni dyshohet se ka një foto të pabesueshme dhe të qartë të një UFO-je “Trekëndëshi i Zi” që ngrihet në mënyrë spektakolare nga oqeani, të cilën nuk e ka nxjerrë ende.

Që kur ekzistenca e supozuar e fotografisë u raportua për herë të parë në fund të vitit 2020, entuziastët e UFO-ve kanë kërkuar publikimin e saj.

Një javë më parë  SHBA mbajti një seancë publike historike mbi UFO-t në Uashington DC, shkruan TheSun.

Në  seancën e parë  për të diskutuar fenomenet ajrore të paidentifikuara – ose UAP-të – që nga vitet ’60, zyrtarët e mbrojtjes pranuan se kishte pasur  400 shikime  dhe  11 përplasje të afërta  me UFO-t.