BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Bota

Çfarë ndodhi? Shoferi i autombulancës bllokon hyrjen e ministrisë: Të dalë Ministri këtu, kisha një të sëmurë me kancer, shëtita tre spitale...

Çfarë ndodhi? Shoferi i autombulancës bllokon hyrjen e

Një shofer autoambulance ka zgjedhur formën më origjinale të protestës kundër autoriteteve. Ai mori autoambulancën dhe i zuri derën Ministrisë së Shëndetësisë së Turqisë duke bllokuar dyert e mjetit, ndërkohë që me altoparlant kërkonte daljen e ministrit.

Gjatë komunikimit me personelin e sigurisë, ai tha se po protestonte kundër situatës së rënduar në sistemin shëndetësor të Turqisë.
“Pacientët janë në gjendje të hallit. Kisha sot një pacient me kancer dhe shëtita tre spitale dhe asnjëri nuk e mori përsipër. Kjo situatë nuk mund të vijojë kështu. Të dalë ministri këtu t’ia them problemet. Ndryshe nuk lëviz nga makina”, tha ai.