BREAKING NEWS

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e Alqi Bllakos, ish-deputeti akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ja si u përlanë 4 milionë euro me punë të pabëra

SPAK mbyll hetimet për inceneratorin e Fierit dhe rëndon pozitat e
x
BREAKING NEWS

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet zotëron 110 hektarë tokë në Divjakë dhe ka ndërtuar pallat brenda parkut, Kumbaro e akuzon se e ka firmosur ai VKM

Erion Braçe plas skandalin në Parlament, një deputet
x
BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x
BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x

Bota

Çfarë ndodhi? Veprimi i presidentit rus shokon Lukashenko-n (Video që po qarkullon me shpejtësi)

Çfarë ndodhi?  Veprimi i presidentit rus shokon Lukashenko-n (Video

Organizata e Traktatit të Sigurisë Kolektive, nuk arriti të dënonte Azerbajxhanin për forcat e tij që nisën një sulm në shkallë të gjerë në territorin sovran të Armenisë.

Udhëheqësit e vendeve lindore u mblodhën një samit në Jerevan ditën e sotme, ku sipas mediave vendase, kryeministri Nikol Pashinyan u tha krerëve të vendeve anëtare të CSTO se nuk do të nënshkruante një projekt-deklaratë të grupit për dhënien e ndihmës Armenisë për shkak të mungesës së një vlerësimi politik në lidhje me situatën.

Ndërkohë, një video po qarkullon në rrjet nga momenti kur Pashinyan refuzon të firmosë gjë që ka shkaktuar një reagim "zinxhir" pasi presidenti rus Vladimir Putin ka hedhur stilolapsin ndërkohë që Lukashenko i Bjellorusisë shihet i shokuar.

Më të lexuarat