BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Bota

Çfarë po ndodh? Klientët hidhen nga dritaret e sallës së bilardos, raportohet për viktima dhe të plagosur

Çfarë po ndodh? Klientët hidhen nga dritaret e sallës

Dy të vdekur dhe tre të plagosur është bilanci i të shtënave me armë që u regjistruan në orën 23:00 të mbrëmjes së të hënës në një sallë bilardoje në Prato të Italisë.

Sipas mediave vendase, një burrë ka hyrë në sallën e lojërave duke qëlluar fillimisht me armë dy prej personave që ndodheshin aty, duke i lënë të vdekur në vend.

Dy personat e gjetur të vdekur me plagë me armë zjarri në kokë janë shtetas kinezë, të dy rreth 40 vjeç.
Tre persona të tjerë, të gjithë shtetas kinezë, u transportuan në spital pasi në panik u hodhën nga dritarja e sallës së bilardos ku ndodhën të shtënat dhe pësuan lëndime.

Klientët e tjerë janë larguar menjëherë, ndërsa në vendngjarje ka ndërhynë policia, zjarrfikësit dhe ekipet e shpëtimit.