BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Bota

Çfarë po ndodh me ushtarët rus, zbulohen detaje tronditëse

Çfarë po ndodh me ushtarët rus, zbulohen detaje tronditëse

Disa media të huaja kanë zbuluar se situate në ushtrinë ruse duket se po përshkallëzohet plotësisht. Mësohet se rusët janë duke vrarë ushtarët e tyre të plagosur.

Pesë ushtarë ukrainas të cilët janë kapur robër nga ukrainasit kanë thënë se një komandat rus qëndron pas këtyre mizorive. Sipas tyre ai ka qëlluar disa ushtarë të plagosur nga radhët e tij.

Në një intervistë video me një gazetar ukrainas, ushtarët raportojnë për kushtet e tmerrshme në frontin e luftës

Komandanti pyeti një ushtar të plagosur nëse mund të ecte akoma. Kur tha jo, ai nxori armën dhe tërhoqi këmbëzën. Thjesht në atë mënyrë. Një ushtar i plagosur ishte shtrirë në tokë dhe një komandant batalioni e vrau”, tha ai.