BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Bota

Çfarë po ndodh në Rusi? Putin përgatitet për më të keqen, Moska mbushet me...

Çfarë po ndodh në Rusi? Putin përgatitet për më

Një sërë vendstrehimesh për bomba bërthamore po përgatiten në Moskë pasi rusët kanë raportohet se i tremben ‘boshllëqeve të mëdha’ në mbrojtjen e tyre ajrore.

Një ekspert ushtarak nga Rusia ka pranuar se Ukraina ka zbuluar hapësira boshe në mbrojtjen e tyre që mund ta lënë qytetin të papërgatitur për çdo sulm.

Pretendohet se strehimoret me bomba janë duke u përgatitur mes frikës se kryeqyteti rus do të goditet, ndërsa kërcënimi ka shkaktuar alarm në mesin e mbështetësve të luftës së Kremlinit.

Inspektimet janë duke u zhvilluar për strehimoret e mundshme në qytet, raportuan iStories dhe revista Moskvich.

Ukraina ka bombarduar tre fusha ajrore ruse këtë javë, dy prej të cilave janë thellë brenda vendit.