BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Bota

Çfarë po ndodh? Një kolonë mjetesh ushtarake të rënda zbarkojnë në rrugët e Kroacisë (VIDEO)

Çfarë po ndodh? Një kolonë mjetesh ushtarake të

Në rrugët e Splitit në Kroaci gjatë ditës së djeshme ka parakaluar një kolonë e madhe mjetesh ushtarake. Kolona ushtarake u filmua nga një lexues i portalit Dalmacija Danas dhe ajo lëvizte përgjatë rrugës Supavla, drejt daljes nga Spliti.

“Dalmatia Today” mëson se bëhet fjalë për lëvizjen e mjeteve pjesëmarrëse në stërvitjen ushtarake ndërkombëtare “Platoon Gunnery-Eagle Rapid 22”.

Në të marrin pjesë pjesëtarë të Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara dhe Forcat e Armatosura të Republikës së Kroacisë ofrojnë mbështetje si vend pritës.

Më të lexuarat