BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Bota

Fenomen i çuditshëm, mbulohet me mister ndriçimi dhe ngjyrosja me të purpurt e qiellit

Fenomen i çuditshëm, mbulohet me mister ndriçimi dhe

Një pamje e çuditshme u shfaq në New York, teksa qielli u ngjyros me rozë të ndritshme në të purpurt.

Videoja e filmuar nga një banore e Niagara, Brandi Maureen, tregon qiellin e ndezur me ngjyra të harmonizuara, në atë vjollcë dhe rozë.

“Drita duket si një vjollcë e errët, por është rozë”, ka thënë Maureen.

“Ne sapo erdhëm në Rochester, New York, dhe qielli në një zonë të veçantë është rozë”, u shpreh ajo.

“Nuk kam parë ndonjëherë një gjë të tillë, nuk e dimë se çfarë po ndodh”, shtoi banorja.

Siç shihet edhe në pamjet, qielli i errët në këto ditë pranvere, shndërrohet në pamje të mrekullueshme. Nuk dihet se përse ndodh dhe mbulohet me mister ky fenomen.

Më të lexuarat