BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Bota

Fenomeni i pazakontë po ndodh! Shokohet fermeri, pulat bëjnë vezë me bisht: Shenjë nga Zoti! (VIDEO)

Fenomeni i pazakontë po ndodh! Shokohet fermeri, pulat bëjnë

Një fenomen i pazakontë është vënë re në zonën e Dijarbakir në Turqi. Një fermer i zonës, i cili shkoi në kotec për të marrë vezët ka vënë re se ato ishin me bisht.

I befasuar ai njoftoi menjëherë të afërmit për t’iu treguar vezën e pazkontë.

Ndër të tjera ata filmuan vezët dhe publikuan videon në rrjetet sociale, vido është bërë virale dhe ka befasuar përdoruesit e rrjeteve sociale.

Komentet në rrjetet sociale kanë qenë nga më të ndryshmet, që ka hormonet e deri tek ata që e quajnë si “një shenjë nga Zoti”.