BREAKING NEWS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu socialist transformon ekipin, pakënaqësitë largojnë figura të njohura të PS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu
x

Bota

Fitoi luftën me COVID-19 dhe iu rikthye fushatës, Donald Trump tërheq vëmendjen e mediave, çfarë është kjo shenjë në dorën e tij? (FOTO)

Fitoi luftën me COVID-19 dhe iu rikthye fushatës, Donald Trump

Presidenti Donald Trump i është rikthyer me ritme të shpejta fushatës menjëherë pasi doli nga spitali dhe fitoi luftën me COVID-19.

Mirëpo gjatë takimeve që ka zhvilluar, Trump ka tërhequr vëmendjen e mediave me një shenjë që ka në dorën e tij.

Fitoi luftën me COVID-19 dhe iu rikthye fushatës, Donald Trump

Pikërisht në dorën e tij të djathtë shihet një shenjë e lënë nga marrja e kurës anti-Covid në vena.

Sipas mediave amerikane, kjo tregon se Trump është trajtuar intensivisht kundër koronavirusit për të arritur në gjendjen e tanishme ku shprehet se ka kaluar çdo gjë.

Fitoi luftën me COVID-19 dhe iu rikthye fushatës, Donald Trump

Më të lexuarat