BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Bota

Fitorja e qendrës së djathtë në Itali, reagon menjëherë Kremlini: Jemi gati të...

Fitorja e qendrës së djathtë në Itali, reagon

Kremlini zyrtar ka komentuar fitoren e qendrës së djathtë në Itali. Dimitry Peskov tha se janë gati të mirëpresin çdo forcë politike që sheh me objektivitet marrëdhëniet me Rusinë.

‘Kjo është një çështje ekskluzivisht e brendshme e Republikës së Italisë. Jemi gati te mirëpresim çdo forcë politike që është në gjendje të mendoj jashtë modelit që është kthyer në modë, që është i mbushur me urrejtje ndaj vendit tonë, dhe të shohë me objektivitet marrëdhëniet me vendin tonë’- tha Peskov në një konferencë me gazetarët, duke komentuar fitoren e koalicionit të qendrës së djathtë në zgjedhjet në Itali.

Më të lexuarat