BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Bota

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme, ‘shpërthen’ rrjeti

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

Në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë fotografi të përpunuara nga Inteligjenca Artificiale që tregojnë se “si do të dukej arrestimi i Donald Trump”.

Bëhet fjalë për gazetarin Elliott Higgins të platformës kërkimore Bellingcat i cili “u argëtua” duke përdorur Inteligjencën Artificiale për të krijuar foto të rreme të një arrestimi të mundshëm të ish-presidentit.

“Duke bërë fotografi të arrestimit të Trump ndërsa pres që ai të arrestohet”, shkroi ai në Twitter krahas fotove false.

Fotot e rreme tregojnë Trump duke u përpjekur të shmangë arrestimin nga policia amerikane. Madje, sipas pamjeve imagjinare, Trump konfrontohet me policinë, diku edhe duke arritur t’i shpëtojë policisë.

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,

FOTO/ Donald Trump njoftoi arrestimin e tij për ditën e sotme,