BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x

Bota

Foto/ E veshur me jelek antiplumb dhe e shoqëruar nga ushtarë, kryeministrja e Finlandës vizitë në Ukrainë, takohet me Zelenskyn

Foto/ E veshur me jelek antiplumb dhe e shoqëruar nga ushtarë,

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Ukrainë ku është takuar me Presidentin Volodymyr Zelensky.

Vizita e saj nuk ishte paralajmëruar. Gjatë qëndrimit, Marin vizitoi dhe zonat e shkatërruara në Irpin dhe Bucha.

BBC ka publikuar disa foto nga takimi, ku shihet Marin e veshur me një jelek antiplumb dhe e shoqëruar nga zyrtarë dhe ushtarë ukrainas.

Nuk janë publikuar ende detaje të vizitës apo bisedat e zhvilluara me Presidentin Zelensky. Ky takim vjen pasi Marin njoftoi disa ditë më parë se Finlanda do të aplikojë zyrtarisht në NATO.

Foto/ E veshur me jelek antiplumb dhe e shoqëruar nga ushtarë,Foto/ E veshur me jelek antiplumb dhe e shoqëruar nga ushtarë,