BREAKING NEWS

Drafti i amnistisë fiskale, KE e shqetësuar: Rrezik për reputacionin e vendit

Drafti i amnistisë fiskale, KE e shqetësuar: Rrezik për
x
BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x

Bota

FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet marrëdhënia e Katerinës

FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet

Gazeta gjermane ka zbuluar se vajza e presidentit të Rusisë Vladimir Putin, Katerina Tikhonova, ka një të dashur që mban mbiemrin Zelensky, njësoj si presidenti i Ukrainës.

Sanksionet kundër 35-vjeçares, të vendosura për shkak të pushtimit të Ukrainës nga babai i saj, kanë bërë që ajo të mos udhëtojë dot nga Moska në Mynih, për të jetuar me partnerin. Në këto udhëtime ajo shoqërohej nga një roje e shërbimit sekret rus.

“Daily Mail” shkruan se partneri i saj i ri, me të cilin ka një vajzë 2-vjeçare, është Igor Zelensky, 52 vjeç.

Ai është një balerin profesionist dhe regjisor i lartë, i cili deri vonë drejtonte Baletin Shtetëror të Bavarisë.

FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet

Një gjë e tillë është zbuluar nga një hetim i gazetës së pavarur ruse të lajmeve “IStories” dhe gjermanes “Der Spiegel”.