BREAKING NEWS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu socialist transformon ekipin, pakënaqësitë largojnë figura të njohura të PS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu
x

Bota

Fotoja e vitit 2020 që po bën me shpejtësi xhiron e rrjetit/ Shikoni çfarë i bën maskës që mban mjeku në fytyrë foshnja e porsalindur, a është kjo një shenjë se…?

Fotoja e vitit 2020 që po bën me shpejtësi xhiron e rrjetit/

Me krizën e koronavirusit që dominon në vitin 2020, gjithçka që na duhet është pozitivitet dhe shpresë. 

Kjo foto e një foshnje të porsalindur dhe të një mjeku po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe jemi të sigurt që edhe ju e keni pëlqyer sapo e patë.

Çfarë tregon foto që u bë virale?

Mjeku me qendër në Dubai, Samer Cheaib, postoi një foto nga spitali në Instagram në të cilën një fëmijë i porsalindur u pa duke i tërhequr maskën e fytyrës.

Ndërsa momenti u kap në kamera, Dr Cheaib buzëqeshi.

“Ne të gjithë duam një shenjë nëse do ta heqim maskën së shpejti,” tha Samer Cheaib në mbishkrimin e postit të tij.

Fotoja është bërë virale, duke marrë mbi 34,000 pëlqime dhe shumë komente pozitive.

Më të lexuarat