BREAKING NEWS

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do të jetë moti në gjithë Shqipërinë dhe surprizat e papritura në fundjavë

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika, ka të plagosur dhe disa të arrestuar. Zbardhet shkaku pse nisi konflikti në mes të rrugës

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika,
x
BREAKING NEWS

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës, Taulant Balla del me njoftimin e jashtëzakonshëm dhe zbulon lëvizjen që do të bëjë Kuvendi në shtator: E papranueshme dhe absurde...(FOTO)

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen ‘Bomba’, ‘Merimanga’ e grupi i famshëm ‘Intelektuali’ të përfshirë dhe politikanë shqiptarë, ja çfarë di për rastin e Ilir Metës

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur shqiptar, autor i 135 veprave dhe albanolog me zë (EMRI+FOTO)

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur
x
BREAKING NEWS

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush përflitet se do të ikë nga kabineti

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush
x
BREAKING NEWS

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike, aftësinë e kufizuar dhe kujdestarin e personit, ja kategoritë që përfitojnë

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike,
x
BREAKING NEWS

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në Itali, zgjedhjet në shtator alarmojnë inteligjencën e fshehtë, ndërhyrje emergjente për të parandaluar të papriturat, ja prapaskenat

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në
x

Bota

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret ku flitet për...

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret

Marina amerikane ka publikuar aksidentalisht disa dokumente top-sekret, ku flitet për kontaktin me UFO-t.

Dokumentet zbulojnë takime me dronë të panjohur që fluturojnë mbi gjashtë anije luftarake nga marsi deri në korrik 2019 – diçka që ka nxitur debatin rreth UFO-ve në Uashington DC.

Dosjet hedhin dritë mbi takimet që besohet se kanë qenë me dronë të panjohur dhe jo me objekte vërtet të pashpjegueshme, por vazhdojnë të ngrenë pikëpyetje.

Anijet misterioze përshkruhen si herë pas here duke bërë afrime “të rrezikshme” në anijet amerikane dhe që vijnë në vetëm 500 këmbë prej tyre.

Dronët duket se rrethojnë anijet shpesh pa komunikim – dhe disa prej tyre fluturojnë mbi anije.

Dhe nuk përmendet asnjë anije luftarake amerikane që qëllon mbi anijen misterioze, pavarësisht afërsisë së tyre me to.

Dokumentet sugjerojnë se disa nga këta dronë ka të ngjarë të jenë mjete spiune që mbledhin të dhëna.

Dhe pasi skedarët u ngarkuan aksidentalisht në fillim të kësaj jave, ato janë fshirë që atëherë nga Marina e SHBA.

Dronët – të përshkruar si “stili i katërkopterëve” – ??varionin në qëndrim nga 1,400 këmbë deri në një lartësi mahnitëse 21,000 këmbë.

Hartat e publikuara në dosje tregojnë dronët që qarkullojnë anijen luftarake nga rreth orës 4 të mëngjesit deri në orën 18:00.

UFO-t tani po diskutohen nga ish-zyrtarë të inteligjencës, ish-ushtarakë, ligjvënës, NASA, madje edhe ish-presidenti Barack Obama dhe Bill Clinton.

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret

Fotot/ E frikshme, Marina amerikane publikon aksidentalisht dokumente top-sekret

 

 

 

Më të lexuarat