BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Bota

Fotot e saja po bëjnë xhiron e mediave botërore/ “Me mua nuk keni shanse”, kampionia olimpike ukrainase paralajmëron trupat ruse dhe tregon vendimin që ka marrë: Kam zëvendësuar pushkën e biatlonit me një ...

Fotot e saja po bëjnë xhiron e mediave botërore/ “Me mua

Kristina Dmitrenko, e cila ka fituar medaljen e artë në biatlon, në Olimpiadën e të rinjve në vitin 2016, i është bashkuar luftës kundër Rusisë dhe tani merr në shënjestër trupat ruse.

22-vjeçarja, e cila ka qenë më e mira e grupmoshës së saj në sportin që kombinon skinë dhe qitjen me pushkë, thotë: “Kurrë nuk e mendoja se do të luftoja një ditë. Kam nishan të mirë, kështu që pushtuesit nuk kanë shans”.

Fotot e saja po bëjnë xhiron e mediave botërore/ “Me mua

Vajza nga Chernihiv po përgatitej për një turne në Itali, kur shpërtheu lufta në vendin e saj.

Fotot e saja po bëjnë xhiron e mediave botërore/ “Me mua

“Kam zëvendësuar pushkën e biatlonit me një automatik. Çfarëdo arme që të kem në duar, do të luftoj deri në fund. Nuk e kam frikë armikun”, thotë Dmitrenko.

Fotot e saja po bëjnë xhiron e mediave botërore/ “Me mua