BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Bota

Futbollisti i njohur rrezikon mbi 3 vite burg, zbulohet arsyeja e rëndë

Futbollisti i njohur rrezikon mbi 3 vite burg, zbulohet arsyeja e

Futbollisti holandez Rai Vloet përballet me tre vjet e gjysmë burg pasi pranoi se ishte duke udhëtuar nën efektin e alkoolit kur shkaktoi një aksident ku humbi jetën një djalë katër vjeçar.

Ai i tha gjykatës se kishte pirë dy ose tre pije alkoolike atë natë dhe më pas hipi në timon pak para aksidentit që ndodhi në nëntor 2021.

Pak para aksidentit ai ishte duke udhëtuar me shpejtësi gati 200 kilometra në orë, ku u përplas me një makinë në të cilën ndodhej një familje me katër anëtarëshe. Në sediljen e pasme ishte ulur një djalë vetëm katër vjeç dhe humbi jetën nga aksidenti.