BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Bota

Gazetari shokohet gjatë raportimit, i riu i bën 'gjëmën'' live (VIDEO)

Gazetari shokohet gjatë raportimit, i riu i bën

Gjatë raportimit nga mediat në prapaskena haset shumë vështirësi në terren, por ajo që i ndodhi këtij gazetarit ‘live’ i kalon parashikimet.

Teksa po raportonte në Buenos Aires, një i ri i rrëmbeu celularin nga duart, dhe ia mbathi me vrap. Në atë moment Diego Demarco braktisi lidhjen live dhe ndoqi këmba këmbës hajdutin.

Pasi vrapoi pas tij për disa metra, ai iu zhduk nga sytë në një ngushticë. Disa persona që panë skenën u përpoqën ta ndihmonin por përpjekjet qenë të kota.

Atëherë gazetari u dorëzua dhe u kthye nga kamera “Hajdeni, kapeni tani! Dikush t’i thotë se unë punoj me celularin tim”, tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GAZETA SOT (@gazeta_sot) on