BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Bota

Gazetarja e BBC po raportonte live nga plazhi, i mituri i shkrin së qeshuri të gjithë me veprimet e tij (VIDEO)

Gazetarja e BBC po raportonte live nga plazhi, i mituri i shkrin së qeshuri

Një video në Britaninë e Madhe, është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.I mituri ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike, ku gazetarja po raportonte live parashikimin e motit në televizionin BBC.

Video ka shkaktuar reagime dhe të qeshura për shkak të kërcimeve dhe veprimeve që bënte i mituri.

Shikuesit nuk kanë mbajtur të qeshurën teksa shohin veprimet e djalit të vogël në momentin që gazetarja Jen Bartram raporton drejtëpërdrejt nga një plazh në South Shields.

Më të lexuarat