BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Bota

Gazetarja e pyet për konfliktin me Evropën lidhur me furnizimin me gaz, Putin i kthen përgjigje seksiste: Je shumë e bukur për të...

Gazetarja e pyet për konfliktin me Evropën lidhur me furnizimin me

Një video e presidentit rus Vladimir Putin, po qarkullon në rrjetet sociale, ku ai akuzohet për një koment seksist ndaj një gazetareje.

Ai i tha gazetares se ishte shumë e bukur për të kuptuar çështjen komplekse që ai po sqaronte në lidhje me gazin dhe konfliktin me Evropën.

“Je shumë e bukur për ta kuptuar atë në lidhje me një çështje me Evropën lidhur me furnizimin me gaz” tha Putin.

“Një grua e bukur, e bukur. Unë i them asaj një gjë, dhe ajo thotë diçka krejtësisht të ndryshme. Sikur ajo të mos dëgjonte atë që thashë, “tha Putin, duke iu drejtuar anëtarëve meshkuj të auditorit.