Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gjendet e vdekur në shtëpi vrasësja me pagesë e El Çapos, “Kardashiani” i karteleve

Postuar: 18/09/2019 - 18:28

Gjendet e vdekur në një shtëpi në Isla Musala, Meksikë, vrasësja me pagesë e El Çapos, ish kreut të bandës së Sinaloas, e cila njihej gjithashtu si Kim Kardashian e karteleve.

Autoritetet meksikane thanë që vajza, 35-vjeç, është gjetur e vdekur në shtëpinë e të dashurit të saj, në shtetin Sinaloa të Meksikës.

Sipas mjekëve, vdekja ka ndodhur për shkak të bllokimit të rrugëve të frymëmarrjes. Në trupin e Musala-s është gjetur një prani e lartë droge dhe alkooli, ndaj nuk është ende e qartë nëse fryma i është bllokuar aksidentalisht, apo nga mbidoza.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:07

Irani tha sot se ka arrestuar një figurë të opozitës në ekzil të Iranit, i cili mbahet tashmë në republikën islamike.
 

Postuar: 14/10/2019 - 18:39

Pak pasi u dhanë vendimet e burgimeve të gjata për udhëheqësit e lëvizjes separatiste katalanas

Postuar: 14/10/2019 - 18:39

Pas shumë përplasjeve i është dhënë lamtumira e fundit 35-vjeçares, e cila ndërroi jetë në mes të

Postuar: 14/10/2019 - 17:03

Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se nuk mund të luftojë kundër aleatëve të NATOs, Turqi

Postuar: 14/10/2019 - 15:45

Presidenti i Kinës ka lëshuar një paralajmërim duke thënë se çdo përpjekje për ndarjen e Kinës

Postuar: 14/10/2019 - 15:44

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parl

Postuar: 14/10/2019 - 15:38

Në procesin historik gjyqësor kundër liderëve separatistë katalanas, Gjykata e Lartë e Madridit