BREAKING NEWS

Çfarë po synon presidenti me 2 marsin? Kreshnik Spahiu zbulon skenarin e Metës për rrugëtim të ri në politikë

Çfarë po synon presidenti me 2 marsin? Kreshnik Spahiu zbulon
x

Bota

Gjendet e vdekur në shtëpi vrasësja me pagesë e El Çapos, “Kardashiani” i karteleve

Gjendet e vdekur në shtëpi vrasësja me pagesë e El

Gjendet e vdekur në një shtëpi në Isla Musala, Meksikë, vrasësja me pagesë e El Çapos, ish kreut të bandës së Sinaloas, e cila njihej gjithashtu si Kim Kardashian e karteleve.

Autoritetet meksikane thanë që vajza, 35-vjeç, është gjetur e vdekur në shtëpinë e të dashurit të saj, në shtetin Sinaloa të Meksikës.

Sipas mjekëve, vdekja ka ndodhur për shkak të bllokimit të rrugëve të frymëmarrjes. Në trupin e Musala-s është gjetur një prani e lartë droge dhe alkooli, ndaj nuk është ende e qartë nëse fryma i është bllokuar aksidentalisht, apo nga mbidoza.