BREAKING NEWS

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para hetuesve, nuk shfaq asnjë shenjë pendese. Ja çfarë pritet të ndodhë në orën 12:00

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para
x
BREAKING NEWS

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo
x
BREAKING NEWS

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i njohur zbulon emrat dhe prapaskenat, tregon përplasjet e qeverisë me ambasadën amerikane: Kjo është e pazakontë, që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x

Bota

Gjermania trondit me lajmin e fundit: Ja çfarë do të ndodhë me Nord Stream 1

Gjermania trondit me lajmin e fundit: Ja çfarë do të

Nord Stream 1 mund të dalë jashtë funksionit përgjithmonë. Nëse problemet në të dy tubacionet nuk riparohen shpejt, vëllime të mëdha të ujit të kripur do të kalojnë në tubacione dhe do të shkaktojnë korrozion, sipas dy burimeve qeveritare për gazetën Tagesspiegel, shkruan skynews.

Sizmologët raportuan të martën se shpërthimet tronditën Detin Baltik  ndërsa u zbuluan rrjedhje të pazakonta në dy tubacione nënujore të gazit natyror që kalon nga Rusia në Gjermani.

3 dëmtime u raportuan në tubacionet Nord Stream 1 dhe 2, të cilat janë të mbushura me gaz natyror, që do të thotë se tubacionet nuk kanë gjasa të jenë në gjendje të transportojnë gaz në Europë këtë dimër.