BREAKING NEWS

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me deklaratën: U vetëdorëzua, askush se ka marrë në pyetje

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me
x

Bota

Gjithçka bie në tokë e shkatërruar /  Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi nga tërmeti i frikshëm