Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Godet me levë gruan në kokë pas një sherri banal, vdes në vend 34-vjeçarja (Detajet)

Postuar: 24/08/2019 - 22:00

Një 34-vjeçare e sulmuar nga partneri i saj humbi jetën në spital. Ngjarja e rëndë ndodhi këtë mëngjes në Copparo, në provincën e Ferrara. Policia ka vënë në pranga një burrë 52-vjeçar. Viktima, në gjendje shumë të rëndë, pasi u godit në kokë me një levë, u transportua në spital. Por mjekëve nuk u kishte mbetur asgjë për të bërë.

Partneri i viktimës u ndalua menjëherë nga karabinierët dhe u dërgua në paraburgim. Motivi, për shkaqe xhelozie.

Të dy, të cilët kishin pasur një lidhje dashurie prej disa kohësh, kishin lënë takim këtë mëngjes për të kaluar ditën së bashku, sipas hetimeve të para të karabinierëve, por pati sherr mes tyre, më pas degjeneroi në dhunë dhe burri, i cili ishte i martuar me një grua tjetër, e kishte goditur me levë  viktimën në mënyrë të përsëritur në kokë, çka i ka shkaktuar vdekjen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 22:21

Një objekt hapësinor i zbuluar nga shkencëtari rus Gennady Borisov në gusht 2019 i përshkruar fillimisht si kometë nga studiuesit, mund të rezultojë të jetë një anije aliene, ka sugjeruar një studiues nga Kalifornia

Postuar: 20/09/2019 - 22:00

Në skenarët e filmave fantastikë kemi parë shpesh kur bota bëhet shkrumb e hi nga pushtuesit al

Postuar: 20/09/2019 - 20:51

Kristiano Ronaldo, u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur

Postuar: 20/09/2019 - 20:46

Një rezident në Georgia shpërndau dje një video të detajuar të xhiruar me dron, të anijes trans

Postuar: 20/09/2019 - 19:34

Presidenti amerikan, Donald Trump ka kërcënuar sot se mund të lirojë të burgosurit e grupit mil

Postuar: 20/09/2019 - 19:20

Gjenerali rus Alexander Fomin, tha sot në një takim pune se avionë amerikanë ishin përfshirë në

Postuar: 20/09/2019 - 19:00

Lideri i grupit islamik libanez Hezbollah, Hassan Nasrallah paralajmëroi sot Arabinë Saudite dh