BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Bota

Godet me levë gruan në kokë pas një sherri banal, vdes në vend 34-vjeçarja (Detajet)

Godet me levë gruan në kokë pas një sherri banal, vdes

Një 34-vjeçare e sulmuar nga partneri i saj humbi jetën në spital. Ngjarja e rëndë ndodhi këtë mëngjes në Copparo, në provincën e Ferrara. Policia ka vënë në pranga një burrë 52-vjeçar. Viktima, në gjendje shumë të rëndë, pasi u godit në kokë me një levë, u transportua në spital. Por mjekëve nuk u kishte mbetur asgjë për të bërë.

Partneri i viktimës u ndalua menjëherë nga karabinierët dhe u dërgua në paraburgim. Motivi, për shkaqe xhelozie.

Të dy, të cilët kishin pasur një lidhje dashurie prej disa kohësh, kishin lënë takim këtë mëngjes për të kaluar ditën së bashku, sipas hetimeve të para të karabinierëve, por pati sherr mes tyre, më pas degjeneroi në dhunë dhe burri, i cili ishte i martuar me një grua tjetër, e kishte goditur me levë  viktimën në mënyrë të përsëritur në kokë, çka i ka shkaktuar vdekjen.