BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x

Bota

Gruaja tronditet nga ajo që gjen në byrekun për mëngjes

Gruaja tronditet nga ajo që gjen në byrekun për mëngjes

Shumë njerëz për shkak të punës dhe axhendës së tyre të limituar zgjedhin që mëngjesin ta konsumojnë në lëvizje me diçka të shpejtë të blerë në dyqan. Por nuk është aspak e këndshme kur te mëngjesi që po konsumon gjen një gozhdë të ndryshkur për të cilën as nuk e di se si ka përfunduar aty. Rosie Collington ndau në Twitter disa foto të mëngjesit të saj nga "Pret A Manger" bashkë me një gozhde të ndryshkur në mes. Ajo shkroi në Twitter: "Nuk jam e sigurt se si duhet të ndihem për faktin se gjeta një gozhdë të ndryshkur në mëngjesin tim nga "Pret". Mendoj se është një kujtesë se ku bëhen këto gjëra."

Menaxherët e rrjetit "Pret A Manger" e kontaktuan atë dhe i kërkuan më shumë informacione në lidhje me dyqanin se ku e kishte blerë byrekun e saj për mëngjes.