BREAKING NEWS

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat shtrënguese dhe zbulon objektivin për muajt e ardhshëm

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat
x

Bota

Habit mjeku, zbulon bluzën me kuptimin e veçantë që mban veshur poshtë kostumit të bardhë

Habit mjeku, zbulon bluzën me kuptimin e veçantë që mban

Një mjek argjentinas ka postuar një foto duke u bërë gati për në krye të detyrës, në shpëtim të personave të prekur me koronavirus.

Poshtë veshjes së bardhë të doktorit ai ka një bluzë me fytyrën e Che Guevarës.

"Jeta e një qenieje të vetme njerëzore vlen më shumë se të gjitha pasuritë e njeriut më të pasur në tokë- Dr Ernesto ‘Che’ Guevara", ka shkruar ai.

Habit mjeku, zbulon bluzën me kuptimin e veçantë që mban