BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Bota

Harroi maskën në makinë, ministren franceze e zë paniku, videoja bën xhiron e rrjetit

Harroi maskën në makinë, ministren franceze e zë paniku,

Ministrja e Francës për Industrinë, Agnès Pannier-Runacher është shfaqur e panikosur pasi harroi maskën në makinë në një takim. Ajo shkoi në Paris për Festën Kombëtare ose siç quhet ndryshe Dita e Bastijës. Në momentin që ajo del nga makina, kujtohet që duhet të kishte edhe maskën me vete.

Ajo mbuloi menjëherë hundën dhe gojën me duar dhe kërkoi menjëherë një maskë nga personat që ndodheshin aty. Në fakt, shumë prej personave që ishin afër saj as që kishin maskë apo mbanin distancë, por ajo këmbënguli që ta kishte me patjetër.