Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Hedhin 53 kg drogë në det, policia vihet në ndjekje të trafikantëve

Postuar: 08/09/2018 - 17:32

Policia greke ka zbuluar 53 kg marijuane ne bregdetin e Mesinias.

Operacioni është zhvilluar mbrëmë në darkë pas informacioneve të siguruara në rruge operative.

Një pjesë e pakove të drogës rezulton e lagur, pasi trafikantët e kanë hedhur në det dhe janë larguar kur kanë kuptuar se policia i kishte pikasur.

Policia vijon kontrollet në zone nga toka dhe deti për zbulimin e sasive të tjera të lëndës narkotike si dhe për identifikimin dhe kapjen e trafikantëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 21:26

Në një intervistë të fundit televizive presidenti rus Vladimir Putin duket se ka zbuluar padashur atë që ka biseduar me zonjën e parë të SHBA  në një samit të vitit 2017 të G-20 në Hamburg, ku Putin kishte mund

Postuar: 20/11/2018 - 20:02

Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, Ivanka ka bërë të njëjtin gabim formal si Hillary C

Postuar: 20/11/2018 - 19:55

Një balenë e vdekur doli dje në brigjet e Indonezisë e cila rezultoi të kishte në stomak më shu

Postuar: 20/11/2018 - 19:30

Presidenti rus Vladimir Putin ka vënë dje në lojë Bashkimin Evropian në një intervistë sensacio

Postuar: 20/11/2018 - 18:40

Papa Françeskku ka përsëritur lutjet e tij në mbrojtje të kauzës së të varfërve në fjalimin e k

Postuar: 20/11/2018 - 18:22

Ky është momenti qesharak por dhe i dhimbshëm për protagonisten, e cila theu një kyç duke tentu

Postuar: 20/11/2018 - 18:04

Kryediplomatja e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ka reaguar sot ndaj propozimeve francez