Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horror/ Burri i pret kokën gruas dhe e dorëzon në polici (FOTO)

Postuar: 12/09/2018 - 16:44

Një burrë ka bërë një veprim makabër duke i prerë kokën bashkëshortes së tij, pasi thoshte se ajo e tradhëton.

Burri i identifikuar si Satish, u fut në stacionin e policisë në Ajjampura, në jug të Indisë, teksa mbante në dorë një hanxhar dhe nxori nga një qese kokën e gruas.

Sipas asaj që shkruan “The Sun”, ishte një oficer policie që e kapi këtë moment teksa Satish uli çantën në tokë dhe nxori kokën e gruas teksa e mbante në dorë.

“Kjo është bashkëshortja ime zotëri. I dhashë të gjithë dashurinë që mundesha”, deklaroi 35-vjeçari.

Satish u tha policëve se bashkëshortja e tij Roopa e tradhtonte dhe se kishte humbur kontrollin pasi e kishte kapur atë me të dashurin.

Autoritetet e arrestuan Satishin dhe nisën një hetim formal për akuzën e vrasjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2018 - 15:34

Presidenti rus, Vladimir Putin siguroi zëvendëspresidentin e SHBA, Mike Pence gjatë një takimi në Singapor se Rusia nuk ka ndërhyrë në zgjedhjet amerikane të 2016, konfirmoi Kremlini.
 

Postuar: 19/11/2018 - 15:24

Taxhikistani inauguroi sotdigën më të lartë të botës në Rogun, të kërkuar nga autoritetet e ven

Postuar: 19/11/2018 - 15:20

Gazeta amerikane The Washington Post, akuzon princin saudit të kurorës Muhamed bin Selman se gë

Postuar: 19/11/2018 - 15:19

Protestat kundër çmimeve të larta të karburantit, rritjes së kostos së jetesës, varfërisë dhe k

Postuar: 19/11/2018 - 15:18

Ndersa qindra familje po presin në agoni për të marrë ndonjë lajm për fatin e anëtarëve të tyre

Postuar: 19/11/2018 - 14:26

Një avion luftarak i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua në parkingun e një kompleksi apartamentesh

Postuar: 19/11/2018 - 13:50

Historia e tij u ngjan personazheve të Zhyl Vernit apo Robinson Kruzosë së Daniel Defo.