BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Bota

Horror/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i del para, disa persona përfundojnë në spital. Dalin pamjet

Horror/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shanghai, ku një 59-vjeçar ka plagosur me thikë 4 persona.

Bëhet me dije se Gao Mou 59 vjeç, ishte pushuar nga puna dhe i nervozuar ka dalë nga zyra dhe ka qëlluar me thikë punonjësit të cilët ishin duke bërë pushimin e drekës.

Horror/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i

Katër persona kanë përfunduar në spital nga plagët e marra. Siç shihet në fotot e mëposhtme vendi është mbuluar nga gjaku. Policia ka arritur të arristojë menjëherë autorin.

Horror/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i

Horror/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i

Më të lexuarat