BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x

Lifestyle

I frymëzuar nga “Titanic”, djali i propozon partneres në anije por i ndodh e papritura e madhe (VIDEO)

I frymëzuar nga “Titanic”, djali i propozon partneres në

Një moment i sikletshëm ka qenë për një çift propozimi  për martesë.  Ata kishin në plan për të ribërë skenën e Titanikut, që të gjithë e mbajnë mend, djali ulet në gjunjë për t’i propozuar partneres së tij për martesë.

Deri këtu se gjithçka është në rregull, por më pas plani i tyre prishet. Por në momentin që djali ulet në gjunjë për të propozuar të dashurën, atij i bie unaza në det e në përpjekje për ta kapur, bie dhe vetë, ndërsa vajza shihet duke qeshur me skenën.

Fatmirësisht unaza ndodhej në kuti dhe ai arriti ta marrë sërish, duke përfunduar  gjestin romantik. Megjithatë ky do të mbetet një nga kujtimet më të bukura për ta.