Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Bota

I kërkoi të vinte maskën, kërcet grushti mes dy pasagjerëve në tren (VIDEO)

I kërkoi të vinte maskën, kërcet grushti mes dy

Dy pasagjerë në një tren të Londrës janë përfshirë në një sherr, pasi njëri prej tyre nuk kishte vënë maskën mbrojtëse. Mendohet se zënka filloi pasi burri me veshje të verdhë bëri një koment drejt pasagjerit tjetër. Dëshmitarët e ngjarjes thonë se shkak për konfliktin ishte fakti se burri me veshje të verdhë nuk kishte vënë maskën.

Ai dëgjohet se sfidon në mënyrë të përsëritur kundërshtarin e tij. Pas një momenti qetësie ata fillojnë sërish të shkëmbejnë kërcënime dhe fyerje, pasi situata duket se përshkallëzohet. Më pas ata fillojnë të zihen dhe të godasin njëri-tjetrin me grushta.