BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Aktualitet

“I trajtojnë gratë si pronë. Një politikan shumë i madh u hedh në pishinë me...”/ Milaim Zeka tregon si e ka marrëdhënien me bashkëshorten dhe befason me atë çfarë thotë për tradhtinë: E marr gjithmonë me vete...

“I trajtojnë gratë si pronë. Një politikan shumë

Gazetari i njohur, Milaim Zeka, ishte sot i ftuar në “Goca dhe Gra” ku ka komentuar disa mesazhe që ndjekësit kanë dërguar në adresën e emisionit.

“Pse burrat pasi martohen kujtojnë se të kanë pronë të tyre?”, ishte një nga mesazhet që dikush kishte dërguar në emision.

Sipas gazetarit Zeka, si në Shqipëri ashtu edhe në Kosovë, njerëzit si elitë intelektuale, janë ata njerëz që i konsiderojnë dhe i trajtojnë gratë e tyre tamam si të ishin një makinë përdorimi, një pronë e tyre 100 për qind.

Zeka u shpreh se është nga njerëzit e rrallë që në çdo takim, çfarëdo lloj takimi, ai gjithmonë merr me vete bashkëshorten e tij.

“Njerëzit si elitë intelektuale i trajtojnë gratë si “Gjithmonë e kam gruan me vete, ajo është 40 për qind më intelektuale se unë. Edhe vajzën 5-vjeçare e marr me vete, e ndërkombëtarët habiten që politikanët shqiptarë vijnë në takime pa gra”, tha Zeka.

Ky i fundit u shpreh se ka parë dhjetëra e dhjetëra situata të ndryshme me politikanët, që e kanë tepruar paksa me pijen.

“Një politikan shumë i madh u hedh në pishinë me rroba, e shumë, shumë sjellje të tjera kam parë”, tha Zeka.

Ndërsa duke folur për tradhtinë, gazetari tha se “nuk kam një shok që njoh që nuk e tradhton bashkëshorten”.

 

 

Më të lexuarat