BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Bota

I vuri vodkës emrin e presidentit rus, krijuesi i “Putinka”-s arratiset nga Rusia! Çfarë ndodhi

I vuri vodkës emrin e presidentit rus, krijuesi i “Putinka”-s

Oligarku i vodkës së presidentit rus Vladimir Putin është arratisur nga Rusia, ndërsa lufta në Ukrainë vijon me tensione të larta.

Miliarderi Vasily Anisimov zotëronte licencën për markën e vodkës Putinka, e cila ka marrë emrin pas udhëheqësit rus.

Të dhënat e kompanisë në Londër tregojnë se ai ka ndryshuar kohët e fundit shtetësinë e tij nga ruse në kroate dhe raportohet se është shpërngulur në Zvicër pesë vite pas kthimit për të jetuar në vendlindje.

Putin ka qortuar të gjithë rusët e pasur që kanë ikur jashtë vendit pasi ai e udhëhoqi vendin e tij në një luftë të kushtueshme me Ukrainën.

Anisimov, 71 vjeç, i cili nuk ka folur për lëvizjen e tij, është një nga të paktët manjatë të afërt me Putinin që nuk është sanksionuar në Perëndim, megjithëse Ukraina e futi atë në listën e saj të “zezë”.

I vuri vodkës emrin e presidentit rus, krijuesi i “Putinka”-s