BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Bota

Ia linin vajzën për tu kujdesur, prindërit shokohen kur mësojnë të vërtetën që fshihej pas gjyshes (Pamjet filmike e nxjerrin zbuluar)

Ia linin vajzën për tu kujdesur, prindërit shokohen kur

Një grua e moshuar ka abuzuar seksualisht me mbesën vetëm për të kënaquar burrin e saj.

Mësohet se protagoniste është Roseanna Thompson, një grua amerikane nga Kanawha, në shtetin e Virginia.

Prindërit ia linin vajzën gjyshes për ta kujdesur, të bindur se do të ishte e sigurtë, por gruaja e përdhunonte. Jo vetëm që gjyshja abuzonte por ja jepte edhe partnerit që të kryente marrëdhënie me të dhe gjatë kësaj kohe ajo filmonte.

Gruaja u arrestua bashkë Richard Smith, të cilit iu gjetën materialet e rënda filmike.

Ishte ish-gruaja e Smith ajo që zbuloi gjithçka teksa kërkonte mes gjërave të tij, gjeti fotografitë e së miturës, duke e denoncuar.

Më tej u zbuluan një sërë video-kasetash të xhiruara në mungesë të prindërve të saj.