BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Bota

Çfarë po ndodh? Incident tjetër në Francë, reagon Policia dhe tregon çfarë ndodhi në qendër të Parisit

Çfarë po ndodh? Incident tjetër në Francë, reagon

Një incident ka ndodhur sot në qendër të Parisit.Një burrë që po ecte rreth zonës Pere Lachaise të Parisit qendror i armatosur me një thikë është arrestuar sot në dhomën e tij të hotelit, tha një zëdhënës i policisë, raporton Reuters.

Kalimtarët e rastit raportuan burrin në polici, shtoi zëdhënësi.Nuk kishte viktima të njohura në këtë fazë dhe një hetim ishte duke u zhvilluar, shtoi ai.

Më të lexuarat