BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Bota

Infektohet me COVID-19 djali i madh i Donald Trump

Infektohet me COVID-19 djali i madh i Donald Trump

Djali më i madh i presidentit në detyrë të SHBA, Donald Trump Jr, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Sipas agjencisë Bloomberg, djali i Donald Trump i është izoluar dhe pse ka nuk shfaqur simptoma.

Kujtojmë që në muajt e fundit, e dashura Kimberly Guilfoyle kishte dalë pozitive me Covid-19.

Dona Jr është i dyti nga fëmijët e presidentit që rezulton pozitiv.

Barron Trump, 14 vjeç, gjithashtu u diagnostikua muajin e kaluar, por u shërua shumë shpejt.

Më të lexuarat