BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Bota

Infektohet me Covid-19 ministri gjerman i Shëndetësisë, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Infektohet me Covid-19 ministri gjerman i Shëndetësisë, ja si

Ministri gjerman i Shëndetësisë Jens Spahn ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe ka "simptoma të ngjashme me gripin "deklaroi zëdhënësja e tij. 

Spahn është vetëizoluar menjëherë pas lajmit dhe deri tani ka simptoma të lehta.