BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Bota

“Isha gati të mbyllja kufirin...”/ Aleati i ngushtë i Vladimir Putin i del kundër Perëndimit dhe shpërthen i revoltuar: E shtyu Ukrainën drejt luftës

“Isha gati të mbyllja kufirin...”/ Aleati i ngushtë i

Aleati i ngushtë i Vladimir Putin, Alexander Lukashenko që është edhe presidenti i Bjellorusisë, akuzoi Perëndimin se shtyu Ukrainën në luftë me Rusinë.

“Në prag të konfliktit midis Ukrainës dhe Rusisë, unë bëra të gjitha përpjekjet që të mos kishte luftë. Madje, isha gati të mbyllja kufirin Donbass-Rusi me ushtrinë e Bjellorusisë dhe të ndihmoja Kievit dhe Moska ishte dakord, por Ukraina refuzoi. Pse? Sepse perëndimi i shtyu ata në luftë”, tha Lukashenko në një intervistë për TBS.

Pavarësisht kësaj deklarate, Alexander Lukashenko është mbështetësi kryesor i agresionit rus në Ukrainë, madje ai lejoi që forcat ruse të futen në Ukrainë nga territori bjellorus.