BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Bota

Ishte për një udhëtim pune, gjendet i vdekur në hotel zyrtari i prodhimit të raketave në Tajvan/ Ku po dyshohet?

Ishte për një udhëtim pune, gjendet i vdekur në hotel

Nënkryetari i njësisë së kërkimit dhe zhvillimit të ministrisë së mbrojtjes së Tajvanit është gjetur i vdekur në një hotel në Pingtung, në jug të Tajvanit.

Lajmi është bërë me dije nga Agjencia Qendrore Lajmeve zyrtare në vend. Ou Yang Li-hsing, nënkryetari i Institutit Kombëtar të Shkencës dhe Teknologjisë Chung-Shan në pronësi ushtarake, ishte 57 vjeç.

Ndërkohë ende nuk dihet shkaku i vdekjes së tij, raportojnë mediat e huaja.

Ou Yang, i cili ishte në krye të projekteve të ndryshme të prodhimit të raketave, kishte qenë në një udhëtim pune në Pingtung.

Mes tensioneve me Kinën , ishulli po rrit fuqinë e tij luftarake mes asaj që e sheh si kërcënim ushtarak.