BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Bota

Italia vijon në të njëjtën linjë, mbeten stabël shifrat e pandemisë, gjithnjë në rritje numri i të shëruarve

Italia vijon në të njëjtën linjë, mbeten stabël

Emergjencat Civile komunikuan shifrat e pandemisë në Itali, në 24 orët e fundit janë regjistruar 156 viktima dhe 642 persona të rinj të infektuar me Covid-19.

Vijon të rritet numri i të shëruarve, gjatë një ditë janë shënuar 2278 më shumë, për një total prej 132.282.

Pacientët e shtruar në terapi intensive janë 640, 36 më pak se dje. Të shtruarit në repartet Covid janë 9269, 355 më pak se një ditë më parë.

Më të lexuarat