BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Bota

Izoluan të gjithë botën, por shikoni se çfarë ndodh sot në Wuhan, pamjet që të lënë pa fjalë po shpërndahen me shpejtës (FOTO)

Izoluan të gjithë botën, por shikoni se çfarë ndodh

Ende nuk është konfirmuar zyrtarisht, por deri tani Wuhan shihet si vendi i origjinës së virusit COVID-19, i cili ka vendosur në panik gjithë botë dhe ka marrë deri tani mbi 965 mijë jetë njerëzish.

Por, duket se virusi i tmerrshëm është harruar shpejt në qytetin kinez. Së fundmi, në media janë duke qarkulluar pamje shqetësuese nga Wuhan-i, ku qindra të rinj festojnë ngjitur me njëri-tjetrin.

Jeta e natës zhvillohet pa problem nga të rinjtë në qytetin kinez, pa maska, pa distancë, madje nuk mungojnë as puthjet me njëri-tjetrin.

A thua se ka marrë fund pandemia COVID-19 në Wuhan, i cili na ka lënë në mendje imazhet me viktima në mes të rrugës dimrin e kaluar?