BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Bota

Joe Biden testohet për koronavirus

Joe Biden testohet për koronavirus

Joe Biden, Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka rezultuar përsëri negativ në testin për koronavirus.

Reuters raporton që Biden është testuar gjatë së shtunës për të marrë pjesë në fushatën e tij zgjedhore.

Biden dhe Trump kanë mbajtur së fundmi debatin e fundit presidencial, ku prezantuan planet e tyre për udhëheqjen e SHBA-së, nga ku anketat nxorën fitues Biden.

Më të lexuarat