BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Bota

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”, janë ende nën rrënoja, burri në Turqi dërgon mesazhin ku kërkon ndihmë

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”, janë ende

Ka shkuar në 12 numri i viktimave nga tërmeti tragjik me magnitudë 6.7 që goditi qytetin e Izmirit në Turqi, ndërsa ende shumë persona janë në kërkim.

Ekipet e kërkim-shpëtimit vijojnë kërkimet për trupa nën rrënoja, ndërsa mediat turke kanë postuar foto dhe video nga momentet tragjike.

Po ashtu është publikuar edhe mesazhi i dërguar nga një person që mendohet të jetë nën rrënoja, ndërsa kërkon ndihmë.
“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”, ka shkruar ai, ndërsa personi tjetër i kërkon adresën, në mënyrë që t’i shkojë në ndihmë.